YDA Center A-Blok Kat-10 No:415, Çankaya / ANKARA

ORGAZM AŞISI

Kadın genital sistemi incelendiğinde vajina ve vulva (dış genital) üzerinde bazı alanların uyarılmaya daha hassas olduğu tanımlanmıştır. Klitoris kadın cinselliğinde uyarılma ve orgazm için temel organdır. Vajina içinde tanımlanan G noktası diğer bir haz odağıdır.

Bazı kadınlarda yeri net şekilde tespit edilir. Ancak çoğu kadında dağınık hücre grupları şeklinde olduğu için tespit etmek oldukça zordur. G noktası tahmini olarak vajina ön yüzde mesane arkasında vajina girişinin yaklaşık 2-3 cm kadar içerisindedir.

Yapılan araştırmalar sonucu PRP yöntemi, kısırlıktan cilt yenilemeye, eklem ağrılarından cinsel isteksizliğe kadar bir çok tıbbı uygulamada kullanım alanı bulmuştur. Kişinin kendi kanından alınan iyileşmeyi hızlandıran, doku tamirini, kollajen sentezini ve yeni damar oluşumunu artıran serum plazmasının (PRP) orgazm sıklığını artırdığını göstermiştir. G noktasına, klitoris etrafına, vajina girişine yapılan orgazm aşısı sayesinde erojen ağ uyarılır. Hassasiyet ve duyarlılık artar. Cinsellikte alınan haz artar, orgazm sıklığında artış görülür.

Günümüzde oldukça sık uygulanmaktadır, bilinen yan etkisi yoktur. Doğru uygulama ile oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır. Tek başına ya da lazer tedavileriyle kombine kullanılabilir.

SORUNUZ MU VAR?

Sorularınızı Whatsapp üzerinden bize iletin. En kısa zamanda cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz.

Randevu almak için hemen bizi arayın.

DİĞER GENİTAL ESTETİK UYGULAMARI
GENİTAL BÖLGE BEYAZLATMA

Genital Bölge Beyazlatma (Lazerle Vajinal Beyazlatma)

HUDOPLASTİ

Hoodoplasty (Hudoplasti) Klitoris Estetiği Nedir?

KIZLIK ZARI

Kızlık Zarı (Hymen) Nedir? Kızlık Zarı Dikimi

LABİOPLASTİ

Labioplasti Nedir? Labioplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

LAZERLE VAJİNA DARALTMA

Lazerle vajina daraltma nasıl yapılır? Avantajları nelerdir?

VAJİNA DOLGU

Vajina Dolgu – Genital Bölge Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

VAJİNOPLASTİ

Vajinoplasti Nedir? Nasıl Yapılır? Avantajları Nelerdir?

VENÜS TEPESİ

Venüs Tepesi Nedir? Mons Pubis Estetiği