YDA Center A-Blok Kat-10 No:415, Çankaya / ANKARA
KISACA BEN

Tıp eğitimim, çalışmalarım, aldığım eğitimler, sertifikalarım ve hobilerim…
Yani kısaca ben…

TIP EĞİTİMİ

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi‘ni 2010 yılında bitirerek hayalini kurduğum doktorluk mesleğine ilk adımımı attım.

UZMANLIK EĞİTİMİ

Gaziantep’te pratisyen hekim olarak 112 acil ambulans hekimliği, sağlık ocağı aile hekimliği gibi çeşitli birimlerde kısa süre çalıştım.

Daha sonra kadın doğum asistanı olarak Ankara’da çalışmaya başladım ve 2017 yılında Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘nde eğitimimi tamamladım.

ÇALIŞTIĞIM KURUMLAR

Nusaybin Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği’nde mecburi hizmet görevimi yerine getirdim.

Yaklaşık 1 yıl boyunca Mardin ilimizde Özel Mardin Park Hastanesinde, yine yaklaşık 1 yıl Gaziantep Özel Tammed Hastanesinde çalıştım.

Severek çalıştığım memleketimin ardından ihtisasımı yaptığım Ankara’ya döndüm. 1.5 yıl Özel Ortadoğu Hastanesindedeğerli hastalarıma hizmet verdim.

ALDIĞIM EĞİTİMLER

Türkiye Jinekoloji ve Obstetri Derneğinin yapmış olduğu 16. ve 17. Kongreleri, Sağlık Bakanlığımız onaylı acil kanama kursu, 3. Uluslararası kozmetik jinekoloji kongresi, Ürojinekolojik ve genital estetik alanlarda lazer tedavi yöntemleri, Edirne Trakya Üniversitesi onaylı Mestder medikal estetik kadavra çalıştayı ile dolgu botox eğitimi, İstanbul kadın hastalıkları ve doğum hizmet derneğinin etkin ultrason kullanım sempozyumu, Endoakademi tarafından düzenlenen endometrioma yönetimi toplantısı, Ürojinekoloji derneğinin düzenlediği genital estetik ve rekonstrüktif cerrahi eğitimi, CİSED tarafından düzenlenen cinsel işlev bozukluklarının yönetimi gibi çeşitli uzmanlık sonrası eğitimlere katılım sağladım.

HOBİLERİM

Yoğun çalışma ve ev temposundan fırsat buldukça akrilik boya resim çalışmaları yaparak, köpeğimle doğa yürüyüşlerine çıkarak ve mümkün oldukça kitap okuyarak tıp dışı alanlarda da kendimi canlı tutmaya çalışıyorum.

SORUNUZ MU VAR?

Sorularınızı Whatsapp üzerinden bize iletin. En kısa zamanda cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve/veya randevu almak için hemen bizi arayın.

SERTİFİKALARIM

Uzmanlığımı aldığım tarihten itibaren düzenli olarak eğitimlere katılıyor ve kendimi güncel tutmaya özen gösteriyorum. Jinekoloji kongrelerinden, estetik, cinsel işlev bozuklukları gibi birçok konuda katıldığım eğitimlerden aldığım sertifikaları aşağıda görebilirsiniz.