YDA Center A-Blok Kat-10 No:415, Çankaya / ANKARA

LAZERLE VAJİNA DARALTMA

Yapısal olarak vajinayı oluşturan bağ dokusunda elastin ve kollajen lifleri bulunur. Pelvik kaslar vajina ve çevre dokulara destek sağlar. Kadında yaşın ilerlemesiyle dokularda güçsüzlük başlar, menopoz döneminde kadınlık hormonlarının azalması ile destek dokusu zayıflar, zor doğumlarda vajinada oluşan yırtıklar nedeniyle vajinal kanal sıkılığını kaybeder.

Vajinal kanaldaki genişleme, elastikiyet kaybı hem kadın hem erkek için cinsellikte sorun yaratabilir. Sıklıkla duyulan haz azalır. Çift hissizlik nedeniyle orgazm olamama şikayetiyle yakınır. Zamanla cinsel isteksizlik meydana gelir. Vajinal kanalın sıkılaşması, daraltılması çiftin cinsellikte hissettiği hazzı artırır.

Bazı hastalarda idrar torbasında sarkma, idrar kaçırma, vajinal kuruluk gibi şikayetler de eşlik edebilir. Cinsel haz ve duyarlılık artar. Menopozdaki dokularda incelme ve kuruluk şikayetleri tedavisinde oldukça başarılıdır. Eş zamanlı olarak idrar kaçırması, vajinal kuruluk sorunları da çözüme ulaşır.

Lazer yöntemi, oluşturduğu lokal termal hasarla doku yenilenmesini (rejuvenasyonu) başlatır. Dokularda kolajen sentezi artar, kan akımı artışı ve neovaskülarizasyon gözlenir.

Vajina içine yerleştirilen küçük bir başlık aracılı lazer ışınları verilir. 10-15 dk gibi kısa bir sürede anestezi ihtiyacı olmadan yapılan ağrısız bir işlemdir. Dikişsiz ameliyatsızdır. İşlem sonrası gündelik yaşantınıza hemen dönebilirsiniz. İşlem için uygun zaman adet bitimidir. İşlemin olumlu etkileri yaklaşık 1 ay içinde başlar. Seanslar halinde yapılır. Seans sayısı ve sıklığı muayenenize göre değişir.

Doğru kullanım ve tecrübeli ellerde yan etki beklenmez.

SORUNUZ MU VAR?

Sorularınızı Whatsapp üzerinden bize iletin. En kısa zamanda cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz.

Randevu almak için hemen bizi arayın.

DİĞER GENİTAL ESTETİK UYGULAMARI
GENİTAL BÖLGE BEYAZLATMA

Genital Bölge Beyazlatma (Lazerle Vajinal Beyazlatma)

HUDOPLASTİ

Hoodoplasty (Hudoplasti) Klitoris Estetiği Nedir?

KIZLIK ZARI

Kızlık Zarı (Hymen) Nedir? Kızlık Zarı Dikimi

LABİOPLASTİ

Labioplasti Nedir? Labioplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

ORGAZM AŞISI

G Shot (Orgazm Aşısı) Nasıl Yapılır?

VAJİNA DOLGU

Vajina Dolgu – Genital Bölge Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

VAJİNOPLASTİ

Vajinoplasti Nedir? Nasıl Yapılır? Avantajları Nelerdir?

VENÜS TEPESİ

Venüs Tepesi Nedir? Mons Pubis Estetiği